Resulto to wrocławska firma konsultingowa wyspecjalizowana w doradztwie analityczno-finansowym dla przedsiębiorstw oraz w pozyskiwaniu dofinansowania z funduszy unijnych.

 

Zrealizowaliśmy setki projektów doradczych dla przedsiębiorców dolnośląskich oraz operujących w innych rejonach Polski. Oferowane usługi obejmują wnikliwe analizy, raporty i prognozy, które ułatwiają dokonanie wyboru właściwej ścieżki biznesowego rozwoju. Dzięki naszym wskazówkom, firmy wzmacniają swoją pozycję rynkową, wypracowują i utrzymują trwałą przewagę konkurencyjną.

 

Każdy biznes jest inny, więc do każdego podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na istniejące potrzeby i oczekiwania. Zespół konsultantów Resulto z każdym szkoleniem i z każdą kolejną usługą staje się bogatszy o wiedzę i doświadczenia, z którego korzystają nasi nowi Klienci.

 

Podstawą u nas jest rzetelność i fachowość. Usługi doradcze świadczymy terminowo i z dochowaniem należytej staranności. Nasza ponadprzeciętna skuteczność i pozytywne referencje  powodują, że Klienci obdarzają nas rosnącym zaufaniem i powierzają do realizacji wielomilionowe projekty.

 

Z Wrocławia wywodzą się liderzy polskiego świata finansów – korzystamy z ich doświadczeń.

 

Resulto – na styku cyfr i biznesuZapraszamy do zapoznania się z ofertą. Lepiej wynająć eksperta niż popełnić błąd.

 

Gotów? Wykonaj pierwszy krok i zadzwoń tel. +48 78 33 66 476.

Odpowiedz na ogłoszenie