Max Solution Service Ltd. Spółka komandytowa jest firmą międzynarodową wykorzystującą doświadczenie w branży fotowoltaicznej fachowców między innymi z Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Naszym celem jest dostarczanie niezawodnych źródeł energii i świadczenie usług eksperckich dla zastosowań domowych. Oferujemy długotrwałe rozwiązania zapewniające szybki zwrot z inwestycji. Nasze doświadczenie w branży fotowoltaicznej w kraju i za granicą pozwala na dostarczenie wypróbowanych i przetestowanych rozwiązań, dzięki którym możliwy jest szybki zwrot z inwestycji oraz korzystny wpływ na środowisko.

Dostarczamy kompletne usługi pod klucz, od planowania do dostawy sprzętu i instalacji paneli fotowoltaicznych na konkretnym podłożu.

Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów, projektantów i konsultantów jest w stanie nieść pomoc na każdym etapie inwestycji fotowoltaicznej. Nasi konsultanci przechodzą cykliczne szkolenia, które pozwalają im być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Jest to szczególnie ważne przy wyborze właściwych rozwiązań.


Oferujemy zestawy fotowoltaiczne złożone z najlepszej jakości podzespołów, mocą dopasowane do Twoich potrzeb.
Zapraszam do kontaktu w celu zaprojektowania idealnego dla Ciebie rozwiązania.

http://fotowoltaika-darmowaenergia.com.pl/
Michał Świerczewski
530 150 656

Odpowiedz na ogłoszenie