O serwisie
Nasz serwis tworzymy z myślą o inwestorach, dostawcach technologii i rozwiązań OZE, a także o tych, dla których OZE to sposób na życie.

Naszą ambicją jest przekazać Państwu najistotniejsze, rzetelne i najbardziej aktualne informacje na temat wykorzystywania energii z odnawialnych źródeł energii i trendów technologicznych z nimi związanych. Pokażemy jak najefektywniej inwestować i budować proekologiczne elektrownie.

Jesteśmy przekonani, że nasza platforma stanie się płaszczyzną komunikacji dla całej branży w Polsce i nie tylko. Zapraszamy więc do promowania Państwa usług, produktów, firm, a także inwestycji w naszej Bazie Firm oraz Galerii Inwestycji.
Zapraszamy do korzystania z wszystkich funkcjonalności, które już stworzyliśmy i które tworzymy specjalnie z myślą o tych, którzy tworzą czystą energię:

PORADNIKI INWESTORÓW

To kompendium wiedzy dla inwestorów, która jest niezbędna w poszczególnych etapach inwestycyjnych. Znajdzie on tutaj wiedzę na temat: etapów inwestycyjnych, stosowanej technologii, aspektów prawnych i administracyjnych, finansów, potencjału energetycznego oraz wszystkiego co może wiązać się z szeroko rozumianymi inwestycjami w OZE. Poradniki inwestora to cały panel boczny poszczególnych zakładek (energetyka wiatrowa, energetyka wodna, energetyka biogazowa, energetyka słoneczna).

BAZA FIRM

Daje ona firmom biorącym udział w procesie inwestycyjnym niepowtarzalną możliwość promowania się, jak i nawiązywania kontaktów handlowych oraz biznesowych. Każdy z użytkowników indywidualnie modyfikuje profil swojej firmy. Ma możliwość jej prezentacji za pomocą danych teleadresowych, znaku graficznego (logo) i krótkiej notatki o tym czym dokładnie się zajmuje.

GALERIA INWESTYCJI

Narzędzie to umożliwia poszczególnym firmom promowanie inwestycji w których do tej pory brały udział w formie krótkiego opisu jak i zdjęć.

KOJARZENIE PODMIOTÓW

Daje użytkownikom IOZE.PL możliwość tworzenia bazy dostawców, natomiast firmom bazy potencjalnych klientów. Użytkownik szukający np.usługi czy firmy, po przefiltrowaniu grupy docelowej, pisze zapytanie zgodnie z zapotrzebowaniem. Zapytanie to trafia do firm działających w OZE właśnie w tym zakresie.

KALKULATORY INWESTYCJI

Po ich zastosowaniu inwestor zyskuje możliwość obliczenia: efektywności inwestycyjnej konkretnie zdefiniowanej inwestycji, czas jej zwrotu oraz koszty z nią związane (jakie musi ponieść inwestor). Nasi specjaliści dbają o to aby wyniki liczone przez nasze kalkulatory były jak najbardziej dokładne.

OGŁOSZENIA

Każdy użytkownik może umieścić w nich informacje o chęci kupna bądź sprzedaży dowolnych usług lub każdą inną informację mogącą zainteresować wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego budowy elektrowni opartych na OZE.
 
FORUM

Miejsce spotkań użytkowników serwisu IOZE.PL. Idealne do dyskusji, wymiany doświadczeń i wiedzy wszystkich zainteresowanych OZE.


Chcesz się dowiedzieć czym jeszcze zajmuję się Instytut OZE? Pobierz ulotkę reklamową
 Grono specjalistów skupionych wokół serwisu www.ioze.pl nieustannie pracuje nad jego rozbudową, tak aby stworzyć dla państwa nowe funkcjonalności, które z całą pewnością będą pomocne przy szeroko rozumianych inwestycjach w OZE.
 
Podczas rozbudowy serwisu www.ioze.pl z chęcią uwzględnimy wszystkie cenne uwagi i sugestie, tak aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom.

Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować pod:
e-mail:redakcja@ioze.pl
<< Poprzedni Luty 2019 Następny >>
PoWtŚrCzPtSoNd
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28